Головна > Новини > Свято Покрови Пресвятої Богородиці

Свято Покрови Пресвятої Богородиці


. Розмістив: admin
11 жовтня 2019 року класний керівник Савенок І.В. провела інформаційну годину «Свято Покрови Пресвятої Богородиці». Здобувачі освіти під час заходу дізнались про історію свята, його традиції, прикмети та важливість для православних християн ікони Богородиці.
Покрова Пресвятої Богородиці - одне з найважливіших релігійних свят в році. Воно дійсно дуже і дуже важливе для всіх віруючих людей. Мабуть, найголовніша традиція в Покрова Пресвятої Богородиці - це молитися Діві Марії. Робили це в основному дівчата, просили захисту, заміжжя і всього, що було б доречним. Люди вважали, що саме в цей день Богородиця все чує і намагається допомогти.
Крім цього, кожна віруюча людина обов'язково відвідувала храм, або собор, щоб послухати проповідь перед святом і поставити свічку іконі Богородиці.
До речі вважається, що Покрова - це чи не найкращий день в році, щоб зіграти весілля. Вважалося, що якщо відзначати її в цей день, то майбутнього подружжя буде захищати Діва Марія. А це явно запорука успіху.
Покрова швидше дівоче свято, тому і прикмети відповідні будуть.
Наприклад, якщо в цей день буде сильний вітер, то незабаром усіх незаміжніх дівчат буде брати в облогу безліч кавалерів.
Якщо напередодні дня Покрови вночі випаде сніг - значить, в цьому році буде багато весіль.
Так само було дуже багато прикмет, які говорили, що потрібно зробити, щоб знайти нареченого:
• Спекти пиріг і пригостити важливих для вас людей.
• Весь день ходити з косою і тільки ввечері розпускати волосся.
• Потрібно носити тільки сукні та спідниці.
• Так само потрібно поставити квіти у вазу
Також здобувачам освіти Інна Володимирівна показала відео про те, як в Україні святкують свято Покрови та в кінці виступу привітала всіх з наступаючим святом.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці

 

Свято Покрови Пресвятої Богородиці

 


шаблоны для dleскачать фильмы
Повернутись назад