Головна > Новини > Від фізичної культури - до Олімпійських висот

Від фізичної культури - до Олімпійських висот


. Розмістив: admin
З нагоди Дня фізичної культури та Дня Захисника України» у ДПТНЗ «Володарський ПАЛ» з 28 вересня по 06 жовтня 2020 року проходив олімпійський тиждень під девізом «Від фізичної культури – до олімпійських висот».
Програма тижня передбачала різноманітні силові, бігові та ігрові види фізичних вправ, навантажень з дотриманням відповідних вимог та правил техніки безпеки (дистанції, контакти). Адже у період пандемії значною мірою обмежені контактні види спорту, конкурси та розваги.
У підлітковому віці фізичні вправи для молодого організму просто необхідні. Якраз саме такі види вправ і було передбачено у програмі тижня.
Це і підтягування на перекладині, і підйом переворотом, і вправи на руко ході та гімнастичній стійці, вправи на координацію рухів, на увагу, ЗРВ у русі та на місці.
А ще – гра у футбол на свіжому повітрі, де було обумовлено передачі м’яча партнеру заздалегідь, аби уникнути контакту з суперником. Цьому передувала бесіда «Заняття фізкультурою та спортом у період пандемії».
З неабиякою цікавістю здобувачі освіти слухали про Олімпійські ігри сучасності, які відродив французький громадянський діяч, учитель, барон П’єр де Кубертен, був президентом Міжнародного олімпійського комітету (МОК) з 1896 по 1925 рік.
Олімпійська надія України – це її молодь!
До нових зустрічей, до нових перемог дорогі ліцеїсти!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


шаблоны для dleскачать фильмы
Повернутись назад