Меню
Календар
«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Архів новин
Травень 2021 (5)
Квітень 2021 (13)
Березень 2021 (24)
Лютий 2021 (26)
Січень 2021 (14)
Грудень 2020 (50)
Наше опитування

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1


Онлайн
Всього на сайті: 1
Користувачів: 0
Гостей: 1
Погода

» » Математика + фізична культура = ключ до успіху
Математика + фізична культура = ключ до успіху
Рейтинг:
Категорія: Методкабінет
2020/2021 рік – Рік математики в Україні. Щоб трохи прикрасити царство цифр і формул, створити бадьорий настрій, у ліцеї відбувся математично-оздоровчий позакласний захід «Математика + фізична культура = ключ до успіху» для здобувачів освіти 22 групи з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1», «А2», «В1»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)».
Наскрізною лінією освітнього процесу є збереження здоров’я майбутніх поколінь і утвердження здорового способу життя.
Взявши за основу вище сказане, викладачі математики та фізичної культури Л.Маковкіна і В.Жогла провели захід у поєднанні двох предметів математики та фізичної культури з використанням інтерактивних технологій.

Мета заходу – допомогти здобувачам освіти усвідомити значимість взаємозв’язку предметів математики та фізичної культури шляхом впровадження інтерактивних технологій.

Математична компетентність: закріпити вміння досліджувати математичні моделі реальних об’єктів, вчитися розв’язувати задачі, що передбачають формули, вдосконалювати техніку обчислень, поєднуючи усні, письмові та інструментальні обчислення, розвивати інформаційно-цифрову та історичну компетентність, уміння аналізувати, аргументувати, співпрацювати в команді. Забезпечити позитивний емоційний мікроклімат та відчуття успіху.

Компетентність з фізичної культури: розвивати швидкісно-силові якості та спритність у човниковому бігу 4х9 м, удосконалювати виконання технічних прийомів – стійок, пересувань, зупинок, поворотів та розворотів, передачу м’яча двома руками з зоровим та без зорового контролю.
Виховувати: інтерес до предметів математики і фізичної культури. Сприяти формуванню навичок як самостійної роботи так і роботи в команді, а також виховувати взаємоповагу, терплячість і небайдужість, чути інших та бути почутим.
На протязі усього заходу урізноманітнювалися форми роботи, поєднуючи завдання з предметів математики та фізичної культури.
Група була поділена на 2 команди. Поетапно проводилися конкурси: «Із далекого минулого…», «Розминка», «Швидко, уважно, послідовно», «Влучне попадання», «Виконаємо практично».
Використання нестандартної форми роботи у поєднанні двох предметів сприяло формуванню пізнавальних інтересів, навичок розв’язувати завдання як математичної компетентності так і завдання, що сприяють усвідомленню цінності здорового способу життя. Захід закінчився на позитивно-емоційній ноті з відчуттям успіху, хоч і невеликого, але для кожного здобувача освіти.
Організували і провели математично-оздоровчий захід викладач математики Л.Маковкіна та викладач фізичної культури В.Жогла.

Математика + фізична культура = ключ до успіху

 

Математика + фізична культура = ключ до успіху

 

Математика + фізична культура = ключ до успіху

 

Математика + фізична культура = ключ до успіху

 

Математика + фізична культура = ключ до успіху

 

Математика + фізична культура = ключ до успіху

 

Математика + фізична культура = ключ до успіху

 

Математика + фізична культура = ключ до успіху

 


шаблоны для dleскачать фильмы
Переглядів: 85
Коментарів: 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.