Меню
Календар
«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Архів новин
Вересень 2021 (3)
Червень 2021 (9)
Травень 2021 (6)
Квітень 2021 (13)
Березень 2021 (24)
Лютий 2021 (26)
Наше опитування

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1


Онлайн
Всього на сайті: 1
Користувачів: 0
Гостей: 1
Погода

» » підсумки проведення місячника методичної роботи ДПТНЗ «Володарський ПАЛ» у 2014/2015 н.р.
підсумки проведення місячника методичної роботи ДПТНЗ «Володарський ПАЛ» у 2014/2015 н.р.
Рейтинг:
Категорія: Методкабінет
Проект наказу
від 26.06.2015року
Про підсумки проведення місячника методичної
роботи ДПТНЗ «Володарський ПАЛ» у 2014/2015 н.р.

На виконання Плану спільної роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та державного закладу «Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Київській області» на 2015 рік , відповідно до наказу № 5/03-61 від 19.05.2015 «Про проведення творчих звітів педагогічних колективів ПТНЗ про результати методичної роботи» та до наказу № 51 від 22 травня 2015р. «Про проведення місячника методичної роботи у ДПТНЗ «Володарський ПАЛ»» з 01.06 по 30.06.15р. з метою підведення підсумків методичної роботи у ліцеї за 2014/2015н.р., вивчення та впровадження інноваційних технологій у змісті та формах проведення звітності методичних комісій, творчих груп, підвищення рівня педагогічної кваліфікації викладачів і майстрів виробничого навчання, планування на основі аналізу діяльності методичної служби на наступний 2015/2016 н.р., оволодіння методикою співробітництва.
На протязі місяця були проведені різні форми методичної роботи, а саме: анкетування, практичні заняття з педпрацівниками по медицині, педагогічний КВК, семінар-практикум, проблемний семінар, творчі звіти методичних комісій, практичні заняття з психології для молодих спеціалістів, зустрічі з представниками охорони здоров'я та цивільного захисту Володарського РСГУ ДСНС, традиційний день здоров’я, педагогічна рада з використанням інтерактивних технологій «Про результати роботи ліцею над науково-методичною проблемою. Планування роботи на наступний навчальний рік.»
Усі заходи проведені на високому методичному рівні. Викладачі та майстри виробничого навчання та інші педагогічні працівники показали вміння використовувати нетрадиційні підходи до проведення методичних заходів.
На інструкційно-методичній нараді, після оголошення про проведення єдиного обласного методичного місячника, методист ліцею ознайомила із планом проведення місячника методичної роботи на тему «Подорож у місто Педагогів», разом із соціальним педагогом Савенок І.В. провела анкетування «Готуємось до педради» та «Самоаналіз стимулів і перешкод».
Цікавими та незабутніми для педагогічних працівників стали заходи організовані та проведені медичною сестрою Верес П.В., а саме: зустріч з лікарем-терапевтом Борисенком Г.Л. та практичні заняття по наданні першої медичної допомоги. На високому професійному рівні пройшли практичні заняття по психології для молодих спеціалістів, організовані соціальним педагогом Савенок І.В.
Керівник фізичного виховання Жогла В.Т. показав ефективну організацію щодо залучення працівників ліцею до традиційного спортивного свята «День здоров’я». Позитивна атмосфера, гарний емоційний настрій педагогів, бажання перемагати спостерігалося на протязі всього свята.
Незабутніх вражень та гарного настрою отримав кожен, хто побував на педагогічному КВК між командою «Рахат Лукум» Білоцерківського професійного ліцею і командою «КВІН» нашого ліцею, який пройшов 12.06 на базі ліцею смт Володарка. Темою гри, символічно, стали життя та будні викладачів і учнів в усьому їх розмаїтті, яскравості та безтурботності. Заслуговує на похвалу команда учасників КВК у складі: Блоцький В.І., Маковкіна Л.Л., Савенок І.В., Григоренко Т.М., Рижова Т.В., Теодорович Т.В., Жогла В.Т., Тарнавський Д.М., ведучий заходу Руденко О.С., організатори групи підтримки (Паламарчук В.М., Гоцалюк Р.П.) та музичного супроводу(Гоцалюк П.С., Данішевський М.Г.), художні декоратори (Маковкіна Р.С., Недоступ І.М., Брезіцька Л.П.).
Цікавими та змістовними були: доповідь «Педагогічний процес, моральні відносини в колективі, авторитет і професіоналізм вчителів», підготовлена соціальним педагогом Савенок І.В. та організована зустріч інженером охорони праці Коломійцем О.О. з представником цивільного захисту Володарського РСГУ ДСНС.
Особливу увагу заслуговує семінар-практикум «Сучасний чайний етикет», який організували заступник директора з виховної роботи Скрицька Н.І. та соціальний педагог Савенок І.В.. Чашка запашного чаю зазвичай є «синоптиком» щирої бесіди. Особливо, коли тема розмови – зрозуміла, актуальна й об’єднує людей, близьких за духом, думками та життєвим покликанням.
Заслуговують на схвальний відгук педагогічні працівники, підготувавши виступи до проблемного семінару: «Вплив оцінювання на психічний стан учнів»: Руденко О.С., Ярова О.М., Бойченко О.С., Мусаєва О.М., Тищенко Ю.А., Голіченко О.М.
Проводилися засідання звітів методичних комісій, на яких обговорювався результат роботи за минулий навчальний рік та планування роботи на наступний рік.
Заключним етапом методичного місячника проведена педагогічна рада на тему: «Про результати роботи ліцею над науково-методичною проблемою: «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом впровадження освітніх технологій навчання.» Планування роботи навчального закладу на наступний навчальний рік» з використанням інноваційних технологій – «мозковий штурм».
Виходячи з вищезазначеного,
НАКАЗУЮ:
1. Продовжити роботу педагогічного колективу ліцею на впровадження освітніх інноваційних технологій у змісті та формах проведення методичної роботи.
2. Відзначити творчий підхід до організації методичних заходів: Маковкіну Л.Л., Савенок І.В., Скрицьку Н.І., Верес П.В., Коломієць О.О., Жоглу В.Т.
3. Відзначити творчий колектив ліцею у складі: Блоцький В.І., Маковкіна Л.Л., Жогла В.Т., Савенок І.В., Теодорович Т.В., Рижова Т.В., Григоренко Т.М., Тарнавський Д.М., які взяли участь у організації і проведенні відкритого обласного заходу педагогічного КВК «Подорож у місто Педагогів» у рамках методичного місячника, та відмітити ведучого заходу Руденка О.С., організаторів групи підтримки (Паламарчука В.М., Гоцалюк Р.П.) та музичного супроводу (Гоцалюка П.С., Данішевського М.Г.), художніх декораторів (Маковкіну Р.С., Недоступа І.М., Брезіцьку Л.П.).
4. Оголосити подяку педагогічним працівникам у проведенні проблемного семінару: Руденку О.С., Яровій О.М., Бойченку О.В., Мусаєвій О.М., Тищенко Ю.А., Голіченку О.М.
5. Викладачам та майстрам в/н взяти до уваги творчі наробки вищезазначених педагогічних працівників та впроваджувати їх елементи у своїй власній роботі.

Директор ДПТНЗ «Володарський ПАЛ» В.І.Блоцький


шаблоны для dleскачать фильмы
Переглядів: 928
Коментарів: 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.