Під таким девізом відбулася виставка педагогічних працівників ліцею 14 червня 2016 року. Захоплення людини – це те, що вона робить не тому, що треба, а тому що їй це подобається. Сьогодні бісер – це вершина моди. Його використовують у різноманітних виробах, прикрасах, в оздобленні одягу, ужиткових речах.
Свою майстерність такої техніки показали:
Теодорович Тетяна Володимирівна – майстер виробничого навчання (вироби із бісеру, вишивки бісером);
Антонюк Галина Петрівна, Мусаєва Оксана Медатівна,Тищенко Юлія Анатоліївна - майстри виробничого навчання ( вишивки бісером);
Курманчук Наталія Петрівна – викладач англійської мови(вишивка бісером). Але незабутніми для всіх залишилися представлені 8 робіт (картини із бісеру) для інтер’єру кухні, які продемонструвала соціальний педагог Савенок Інна Володимирівна.
Робота у галузі ужиткового мистецтва – це насолода для душі і відпочинок.
Майстерність у техніці вишивання хрестиком показали: Антонюк Галина Петрівна, Савенок Інна Володимирівна, Маковкіна Руслана Станіславівна, Тищенко Юлія Анатоліївна, а в’язання гачком - Курманчук Наталія Петрівна .
Чудові роботи – вишивки стрічкою, вироби з природніх матеріалів та речей побуту були представлені майстром в/н Теодорович Тетяною Володимирівною, а композиція «Грошовий водопад»(чашка чайна з блюдцем. Порцеляна) - Тищенко Юлією Володимирівною.
Канзаші – це традиційна японська прикраса для волосся. Стрічка в умілих руках майстра перетворюється в прекрасні квіти, саме таку техніку показали майстри в/н
Тищенко Юлія Анатоліївна і Теодорович Тетяна Володимирівна.
Милували око і вироби з паперових трубочок, оригамі, представлені майстрами виробничого навчання Миронюком Анатолієм Володимировичем і Теодорович Тетяною Володимирівною.
Хобі – бджільництво, притаманне викладачу математики Руденку Олександру Сергійовичу та майстру виробничого навчання Тарнавському Дмитру Михайловичу. Були представлені продукти бджільництва Олександром Сергійовичем. Глядачі виставки пригощалися запашним медом із акації, що смакував у поєднанні з лісовою суницею.
А Дмитро Михайлович представив своє хобі в поєднанні із професією зварника у композиції «Бджоли на квітах».
Також привернули увагу композиції «І серце я присвячую тобі…» (майстер в/н Коломієць Віталій Вікторович і творча група під керівництвом Паламарчука Віктора Миколайовича) та «Перехрестя доріг – два кінці однієї дороги» (майстри в/н Миронюк Анатолій Володимирович, Козлов Іван Вікторович і творча група під керівництвом Маковкіної Ліани Леонідівни).
Свою майстерність показали молоді майстри виробничого навчання роботами зварників Козлов Іван Вікторович, Тарнавський Дмитро Михайлович.
Спорт – це не тільки професія, а й образ життя. Керівник гуртка Жогла Василь Тимофійович презентував фотоальбоми, кубки та нагороди досягнень у спорті. Адже спорт допомагає людині бути у хорошій фізичній формі, крім того ще виховує характер та силу волі.
Ніхто не сперечається, що квіти здатні в один момент підняти настрій і додати енергетику. Але не варто забувати про те, що всі квіти і рослини потребують певного догляду, турботи. Заслуговує на увагу створення оранжереї екзотичних рослин у біологічному кабінеті. Вирощування квітів – даний вид хобі, притаманний тільки для людини, яка вимагає акуратності, уважності, терпіння і часу. Саме такою людиною є викладач біології Паламарчук Віктор Миколайович.
шаблоны для dleскачать фильмы