Головна > Методкабінет > Психологічний практикум з елементами флештренінгу для педагогів «Креативність та харизматичність педагога як запорука досягнення успіху»
Психологічний практикум з елементами флештренінгу для педагогів «Креативність та харизматичність педагога як запорука досягнення успіху». Розмістив: admin |
Неможливо жити краще, ніж проводячи життя в прагненні стати досконалішим. Хто хоче зрушити світ, нехай зрушить себе. (Сократ) Саме під таким гаслом в рамках місячника методичної роботи практичний психолог Г. Бойко провела психологічний практикум з елементами флештренінгу для педагогів «Креативність та харизматичність педагога як запорука досягнення успіху». Під час заняття було проведено ряд практичних вправ задля розкриття учасниками свого творчого потенціалу, креативності у собі, розвиток навичок та вмінь керувати креативним процессом, активізувати процеси особистісного творчого процесу. Теоретичні знання, які отримали педагоги під час тренінгу, були поєднанні з практичними вправами. Життя доводить, що в складних умовах, що постійно змінюються, найкраще орієнтується, приймає рішення, працює людина творча, гнучка, креативна, здатна до генерування і використання нових ідей, задумів, нових підходів, нових рішень. Щоб успішно розвивати креативність здобувачів освіти, сучасний педагог сам повинен бути креативною та харизматичною особистістю, прагнути до подолання в собі сили шаблону та формальності у викладанні навчального матеріалу. Творча та позитивна атмосфера панувала протягом усього заходу та сприяла розв’язанню поставлених завдань та очікувань.
Повернутись назад |