Головна > Новини > Засідання клубу «Вибери здоровий спосіб життя»

Засідання клубу «Вибери здоровий спосіб життя»


. Розмістив: credo2003

Засідання клубу «Вибери здоровий спосіб життя»28.01 було проведено засідання клубу «Вибери здоровий спосіб життя», на якому були присутні всі учні і працівники ліцею.

Тема засідання: Грип і його профілактика.

Цікаву інформацію надала медичний працівник ліцею Верес Павліна Василівна.

Грип – інфекційна хвороба, яка швидко передається від хворих до здорових людей. Дуже небезпечна, так як дає великі спалахи (епідемії) і часто призводить до ускладнень.

Шлях передачі - повітряно-крапельний.

Інкубаційний період 1-3 дні. Починається з різкого підвищення температури до 39,5 – 40,5ºС, загальної слабкості, сильним головним болем, порушенням сну, апетиту. Пізніше з’являється нежить, кашель. Цим грип відрізняється від ГРВІ; температура піднімається поступово, а кашель, нежить і чхання з’являються на початку хвороби. В різних людей  грип протікає по-різному.

Профілактика: піднімати імунітет можна імунними препаратами. Більше бувати на свіжому повітрі. Обовязково снідати. Вживати їжу з природними фітонцидами і вітаміном С (часник, цибуля, петрушка).

Не займатись самолікуванням, а негайно викликати лікаря.

Хворого ізолювати, виділити йому окремий посуд, білизну, постіль.

В кімнаті температура повітря повинна бути 18-20ºС, кімнату провітрювати і робити вологе прибирання. Хворобу обовязково «вилежать».

Більше позитивних емоцій, бо під їх впливом прискорюється обмін речовин, а це хороший стимул для імунітету.

Радійте своїм і чужим успіхам і будьте здорові.

шаблоны для dleскачать фильмы
Повернутись назад