Меню
Календар
«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Архів новин
Травень 2021 (5)
Квітень 2021 (13)
Березень 2021 (24)
Лютий 2021 (26)
Січень 2021 (14)
Грудень 2020 (50)
Наше опитування

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1


Онлайн
Всього на сайті: 2
Користувачів: 0
Гостей: 2
Погода

» » «Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»
«Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»
Рейтинг:
Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто краще пристосовується до змін
Чарльз Дарвін
Саме під таким девізом, 21.02.2020 року, в рамках методичного місячника пройшов флештренінг для педагогів «Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?», який провели працівники психологічної служби Бойко Г.М і Савенок І.В.
Тренінг був направлений на усвідомлення необхідності розвитку мобільності педагога, прагнення до самовдосконалення, постійного підвищення свого професійного рівня через оволодіння новими знаннями і навичками. Під час вправи «Інформаційне повідомлення» - педагоги дізналися, що ж таке професійна мобільність педагога? Який він - мобільний педагог? І в чому це виражається? Кожен має бути готовим до запровадження нових ідей і нових концепцій, вміти по-новому поглянути на предмети, які він викладає.
Під час роботи в групах було визначено основні складові професійної мобільності педагога, переглянуто відеоматеріали, проаналізовано дії педагога.
Команди розробили та презентували:
І група – Створила портрет невдалого і неуспішного педагога, вказавши на його помилки та їх причини;
ІІ група – описала педагога успішного і створила його портрет з перевагами, завдяки яким він став успішним;
ІІІ група – від імені міністерства освіти і науки України запропонувала щось нове щодо змісту освіти, методів і прийомів навчання, поглядів на урок. Працівниками психологічної служби також було проведено ряд цікавих вправ:«Закінчіть фразу…», «Портрет ідеального педагога», «Тест «Знайди себе на дереві»», «Крок до успіху», «Рюкзак, м’ясорубка, кошик», «Долонька побажань». Переглянули відео «Один день із життя вчителя». На завершення тренінгу педагоги прослухали притчу про мандрівника і трьох робітників. Завершили заняття Ганна Михайлівна та Інна Володимирівна висловлюванням, що щастя і успішність педагога багато в чому залежить від того, який сенс він вкладає у свою працю, як багато він працює над собою, своїм зростанням, своєю незамінністю.
Учасники тренінгу провели активно та результативно час, і ще раз впевнилися в тому, що робота, проведена з любов’ю, приречена на успіх.
«Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»«Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»«Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»«Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»«Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»«Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»«Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»«Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»«Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»


«Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»«Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»
шаблоны для dleскачать фильмы
Переглядів: 28
Коментарів: 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.