Головна > Виховна робота > Василь Стефаник :150 років з дня народження

Василь Стефаник :150 років з дня народження


. Розмістив: admin
До 150 річчя від дня народження видатного українського письменника, неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, новатора модерністської техніки письма, новеліста, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста і просвітителя Василя Семеновича Стефаника у бібліотеці ліцею була організована виставка творів автора. Метою книжкової виставки було познайомити здобувачів освіти ліцею, педагогів з творчою спадщиною письменника.
Василь Стефаник був новатором у літературі, творцем і неперевершеним майстром дуже стислої, драматичної за змістом і глибоко ліричної за звучанням соціально-психологічної новели. Він започаткував в українській літературі експресіонізм – стиль, що передбачає зображення внутрішнього через зовнішнє, зацікавлення глибинними психологічними процесами. Черпаючи тематичний матеріал з добре знаного йому села, Стефаник не бачив суті своєї творчості в описах селянського побуту чи порушенні соціальних питань. Для нього головним в показі «мужицької розпуки» були не побутові й не політичні, а універсальні аспекти людського життя.
Бібліотекарка Луценко О.О.представила збіркиновел: «Синя книжечка» (1898), «Камінний хрест» (1899), «Дорога» (1901), «Моє слово» (1905), «Вона – земля» (1926), коротко ознайомила присутніх із сюжетною лінією творів: «Лист», «Побожна», «Стратився», «Засідання».

Василь Стефаник :150 років з дня народження

 

Василь Стефаник :150 років з дня народження

 

Василь Стефаник :150 років з дня народження

 


шаблоны для dleскачать фильмы
Повернутись назад